Mam taka starą wieże w garażu, i czasem jak se "dłube" przy motorkach, zchecia bym posłuchał muzy którą mam na płytach... I założyłem CD-ROM od kompa. Niby fajnie, ale nie moge przechdzić na inne ścieżki. I mam pytanko. Czy istnieje mozliwosc zrobienia jakiegos sterownika który sie podłącza do wejscia od taśmy IDE???