Witam wszystkich!
Mam wzmacniacz jak w tytule, jego problem polega na tym że jeden kanał gra dobrze zaś drugi gra zdecydowanie ciszej i nie ma w nim basu.
Zamieniłem miejscami sygnał doprowadzany do końcówek i usterka się przeniosła zatem końcówki są w porządku.Potencjometry także sprawdziłem ale nie znalazłem usterki.
Proszę o pomoc co mogę jeszcze sprawdzić Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!!!
Ps. nie posiadam schematu tego wzmacniacza więc jeśli ktoś takowym dysponuje to proszę o przesłanie.
Mam wzmacniacz jak w tytule, jego problem polega na tym że jeden kanał gra dobrze zaś drugi gra zdecydowanie ciszej i nie ma w nim basu.
Zamieniłem miejscami sygnał doprowadzany do końcówek i usterka się przeniosła zatem końcówki są w porządku.Potencjometry także sprawdziłem ale nie znalazłem usterki.
Proszę o pomoc co mogę jeszcze sprawdzić Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!!!
Ps. nie posiadam schematu tego wzmacniacza więc jeśli ktoś takowym dysponuje to proszę o przesłanie.