Witam! mam problem a mianowicie podczas wrzucania firmwara do 1430 pojawia się błąd "przekroczony został czas negocjacji fazy 2" program pionero v4.0 zamyka port i żima.Może wie ktoś jak sobie z tym poradzić.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam