Witam wszystkich!!
Jestem amatorem elekteroniki. Bardzo zaciekawił mnie ten kierunek. Chciałbym poznać podstawy, które musze opanować aby coś umieć skonstruować. Narazie moimi osiągnięciami są proste samochodziki napędzane silniczkiem 9V. Bardzo proszę wszystkich o POMOC!!!
MATT:|
[/b]
Jestem amatorem elekteroniki. Bardzo zaciekawił mnie ten kierunek. Chciałbym poznać podstawy, które musze opanować aby coś umieć skonstruować. Narazie moimi osiągnięciami są proste samochodziki napędzane silniczkiem 9V. Bardzo proszę wszystkich o POMOC!!!
MATT:|