Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig sc303(c). Nie mogę zaprogramować radia.

25 Mar 2006 15:10 2211 6
  • Poziom 11  
    Panowie mam mały problem .Kupiłem radyjko i nie moge zaprogramować .Procek to motka :op 5.42
    2c83w qqeg9246.Posiadam programator do motek ale ten układ to dla mnie kosmar.Co robić ? czy ktoś może robił juz takie radyjko?Proszę o podpowiedż.
  • Poziom 43  
    O ile go jeszcze nie ubiłeś... co masz na wyświetlacz obecnie ?

A na pytania " kupiłem i nie dziala..." to proszę do "producenta" kierować, niech wspiera użytkowników.

SławeK
  • Moderator Radia Samochodowe
    :D A te radyjka robią się bez żadnego problemu :arrow: choć zawartość przy próbie czytania się kasuje
  • Poziom 11  
    No to mi pomogliście .... Wszystko wiem.Takie odpowiedzi nie są zbyt zadowalające ale cotam ja też nie będę pomagał ludziom bo po co jak oni mają innych gdzies

Dodano po 1 [minuty]:

a skoro zawartość przy próbie odczytania się kasuje to musi istnieć wsad do tego układu.

Dodano po 56 [sekundy]:

na wyświetlaczu jest code

Dodano po 28 [sekundy]:

co dalej
  • Poziom 43  
    Code nie może być bo to radio wyświetla SAFE. A cóż, jak pomagać bezmózgowcom którzy tylko z opisem w formie komiksowej potrafia przylutować 4 przewody i naciśnąć Read. A poczytać wcześniejsze posty, dziesiątki takich już było a i w PDFie jest wyrażnie napisane co trzeba zrobić by odczytać a właściwie skasować bo nie skasował się jeszcze. Więc pomyśl czego nie zrobiłeś w PDFie tego procesora.

SławeK
  • Poziom 33  
    Ten procek akurat bardzo ładnie się programuje bo jesli chodzi o odczyt to wszystko idzie w powietrze.No i konfiguracja do programowania jest stosunkowo prosta, zreszta tyle jest materiałów do tego że niema siły aby nie zrobic trzeba tylko chciec poszukac i troszke pomyslec.
  • Poziom 25  
    Tak z ciekawości powiem, że w pewnym przypadku to radio może wyświetlać Code, a nie Safe po włączeniu. Nazywam to odkodowaniem na własne życzenie.

;-) <SławeK>