Witam forumowiczów,dzisiaj wymieniłem diody w noki 3310 ze zmieniony softem na 3315,diody zmieniłem tylko pod klawiaturą poza jedną w lewym dolnym rogu jak sie patrzy od tyłu ,a jak sie patrzy od przodu tak jak na przedni panel to jest ona w prawym dolnym rogu,tam misie urwał kawałeczek sciezki i dioda niestyka z płytą główna ,problem polega natym ze jak wcisne klawisz nr 3 to mi wyskakuje"*"taka gwiazda albo ciąg liczb jakiś numer ,a jak wcisne guzik do poruszania sie po menu w dół i góre to mi wyskakuje "1" i jak wcisne w góre to mi wyskakuje "0" co moze być powodem tej usterki? jedni mi mówili zeby go wygrzał ale przeciesz przed zmianą diód wszystko było ok awiec co morze być powodem prosze o szybkie odpowiedzi?