Tj. w temacie.
Co jakis czas 4 diody pod klawiaturką zarzą się na wylaczonym telefonie.
Po wlaczeniu swieca te z klawiatury.
Lecz 3 prawe diody nie swiecą pod LCD.
Za co się zabrać?
Co jakis czas 4 diody pod klawiaturką zarzą się na wylaczonym telefonie.
Po wlaczeniu swieca te z klawiatury.
Lecz 3 prawe diody nie swiecą pod LCD.
Za co się zabrać?