Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Interfejs do Poloneza i inne

21 Maj 2003 20:56 23037 42
  • Poziom 23  
    Poszukuję schematu i programu interfejsu do Poloneza, jak ktoś posiada jeszcze inne schematy interfejsów do innych marek samochodów, proszę o podesłanie. Vaga posiadam. Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    jezeli chodzi o podany adres to powiem szczerze ze nie za bardzo tam dziala
    Schemacik kabla ktory ja posiadam i na pewno z jednym abimemexem i z jednym GSI działal mam i chetnie udostepnie - JEdyne co to nie mam zamiaru tlumaczyc sie nikomu co i jak dlaczego to w ogole dziala skoro TxD oraz RxD sa zwarte
    Kabel oczywiscie dziala z softem fso ecm monitor
    do sciagniecia skadkkolwiek :D a jezeli chcesz to tez umieszcze

P.S. mialem juz kilka pytan dotyczacych tego czy masa na rysunku jest podlaczona do masy kompa czy do masy samochodu -otoz jest podlaczona TYLKO i WYLACZNIE do oplotu kabla
  • Poziom 15  
    Ja jestem zainteresowany tym programem.

Pozdrawiam

Wojtek
  • Poziom 11  
    Bardzo interesuje mnie ten program (mam kłopoty ze swoim MULTEKIEM )
    Pozdrawiam Jedras !!
    jedras(malpa)poczta.onet.pl
  • Poziom 15  
    klostazy napisał:
    Znalazłem już programy i wam też dam :P

Czy masz może w/w program do DU Lanos ???
    Jeżeli nie, to może jakieś namiary ??? :?:
  • Poziom 13  
    Od kilku latek szukam w sieci programu diagnostycznego do Roverka w poldku i jak do tej pory sie nie udalo :( moze ktos ma :?:

fsoak(malpa)wp.pl
  • Poziom 25  
    heh widze tutaj znajome nicki :D
    SXC nie tylko Ty do roverka szukasz ale musze Cie chyba zmartwic
    nie tylko Ty nie znalazles
  • Poziom 11  
    rdt napisał:
    Schemacik kabla ktory ja posiadam i na pewno z jednym abimemexem i z jednym GSI działal mam i chetnie udostepnie - JEdyne co to nie mam zamiaru tlumaczyc sie nikomu co i jak dlaczego to w ogole dziala skoro TxD oraz RxD sa zwarte

P.S. mialem juz kilka pytan dotyczacych tego czy masa na rysunku jest podlaczona do masy kompa czy do masy samochodu -otoz jest podlaczona TYLKO i WYLACZNIE do oplotu kabla

Jestem chętny na schemacik kabla do GSI
    pozdrawiam czarny
  • Poziom 11  
    Witam . Poszukuje softu i schematu do Skody Felicji 1,3MPI (potrzebuje błędy skasować i jak się da zapłon przyspieszyć o parę stopni do gazu)
    Pozdrawiam GT
    grzest(malpa)interia.pl
  • Poziom 25  
    poszukaj w sieci czegos takiego jak inspektor 1.0
    najprosciej mowiac jest to zwykly windowsowy help z opisem kasowania inspekcji w samochodach z grupy vw
  • Poziom 11  
    Tak się da kasować błędy we wtrysku boscha monomotronik (jednopunkt) ale z tego co wiem nie istnieje opcja przełącznika i kodu świetlnego we wtrysku siemensa simos 2P (wielopunkt)
  • Poziom 11  
    Ja poszukuje do Corsy C,jakiegos serwisu?
  • Poziom 11  
    rdt napisał:

Witam.
    Czy ABIMEX to ten system bez katalisatora i z potecjometram CO.Z żadne skarby nie mogę sie z tym ustrojstwem dogadać.
    Pozdrawiam Darek.
    daren(malpa)inetia.pl
  • Poziom 25  
    task abimex to to ustrojstwo z potencjometrem
    masz najstarsza wersje potem po 96 byly sondy

Jezeli bedziesz w okolicach radomia na poczatku lipca to przyjedz pokaze Ci jak z nim pogadac :D
  • Poziom 11  
    rdt napisał:
    task abimex to to ustrojstwo z potencjometrem
    masz najstarsza wersje potem po 96 byly sondy

Jezeli bedziesz w okolicach radomia na poczatku lipca to przyjedz pokaze Ci jak z nim pogadac :D

Niestety napewno nie będę w okolicy Radomia jestem z Poznania może na priva.
    Pozdrawiam Darek.
    darten(malpa)inetia.pl
  • Poziom 11  
    Czesc
    U mnie niestety nie chce działać ( nie komunikuje się) nie wiem czy wina kabelak , czy sofu w każdym bądz razie robiłem to juz na kilku interfejsach i kilku softach i na dwóch polonezach GLI i GSI. Dochodze do wniosku ze coś chyba źle robie. Podeslij jak mozesz na priva soft i kabelek jeszcze raz z jakiego Ty korzystasz i może krótki opisik jak i co robisz po kolej bo juz głupi jestem. U mnie soft najpier pyta sie czy połączony ALDL a potem wypisuje ze nie ma błedów i pokazuje sie program ale zadnych wartości tak jakby sie nie skomunikował.

Aha do poloneza GSI to wszystko

Z góry dzieki
    czarnyn(malpa)poczta.onet.pl
  • Poziom 13  
    A macie moze cosik do P205 w tym temacie,bo cos niezbyt rowno pracuje i chcialbym sprawdzic zaplon!!
  • Poziom 15  
    Czarnyn napisał:
    Czesc
    U mnie niestety nie chce działać ( nie komunikuje się) nie wiem czy wina kabelak , czy sofu w każdym bądz razie robiłem to juz na kilku interfejsach i kilku softach i na dwóch polonezach GLI i GSI. Dochodze do wniosku ze coś chyba źle robie. Podeslij jak mozesz na priva soft i kabelek jeszcze raz z jakiego Ty korzystasz i może krótki opisik jak i co robisz po kolej bo juz głupi jestem. U mnie soft najpier pyta sie czy połączony ALDL a potem wypisuje ze nie ma błedów i pokazuje sie program ale zadnych wartości tak jakby sie nie skomunikował.

Aha do poloneza GSI to wszystko

Z góry dzieki
    czarnyn(malpa)poczta.onet.pl

No ja na swoim GLI z Lambadą :wink: mam dokładnie to samo ???????
    Co ja również robię nie tak ????
  • Poziom 11  
    themark mnie sie w końcu udało połączyć jak wziołem do tego starego laptopa (486SX) nie wiem czy to ma jakieś znaczene ale na celeronie 366 zarówno z polonezem GLI jak i GSi nie mogłem sie połaczyć.
  • Poziom 17  
    Wszystkie programy diagnostyczne do poldków muszą byc uruchamiane w środowisku DOS A na lepszych kompach typu pentium 3 z zainstalowanym systemem Windows wystepuje bład.
  • Poziom 11  
    Witam
    To interfejs do Poloneza 1 i wielopunktowego na wtryskach Abimexu
    Działa to już kilka lat
    Złacze starego typu ALDL a kabelek działa tylko z programami takimi jak podawał RDT
    Wersja 2,9 dla 1 3,4 dla wielowtrysku - programy działają pod dosem, Można je uruchomić po win 95 i 98 ile nie zawsze.
  • Poziom 13  
    bede pytal do znudzenia o soft i kabelek do Roverka 1,4 w polonezie, moze ktos sie znajdzie kto go posiada :)
  • Poziom 13  
    Wielkie Dzieki AndrzejD!!

Jeszcze tylko sofcik, mozna wiedziec skad jest ten schemacik ?
  • Poziom 11  
    A gdzie można znaleźć schemat interfejsu do Matiza?
    Może ktoś ma coś takiego.
  • Poziom 11  
    nie pamiętam skąd mam ten schemat kabelka, ale softu nie mam
  • Poziom 10  
    A czy macie schemacik kabelka do poldka z wtryskiem bosch-a ??????