Witam
Niebęde się ty wiele rozpisywał. Powiem krótko i zwięźle.
Potrzebowałbym jakiś nie głupi programik,którym zrobiłbym sobie lustro systemu. Bo męczy mnie już każdorazowe wgrywanie windy od początku.
Posiadam Nortona SustemWorksa i tam jest jakiś Goust, ale ja za diabła nie kumam o co w nim biega.
Byłbym wdzięczny za każdą pomoc
Niebęde się ty wiele rozpisywał. Powiem krótko i zwięźle.
Potrzebowałbym jakiś nie głupi programik,którym zrobiłbym sobie lustro systemu. Bo męczy mnie już każdorazowe wgrywanie windy od początku.
Posiadam Nortona SustemWorksa i tam jest jakiś Goust, ale ja za diabła nie kumam o co w nim biega.
Byłbym wdzięczny za każdą pomoc