Witam.
Potrzebuję włączyć tryb awaryjny, by usunąć parę plików (eMule, gdy ma w nazwie niepolskie litery lub pytajniki to po skompletowaniu pliku nie da się z nim nic zrobić, wg. systemu nie istnieje). W Win98 był to klawisz F8 podczas POST, w WinXP (mam od niedawna) nie miałem potrzeby uruchamiania a znajomy mówił, że również przez F8 się wchodzi w tryb awaryjny. Niestety F8 na mojej płycie (Asus A8N-E) to Boot Menu. Jak można to ominąć?
Potrzebuję włączyć tryb awaryjny, by usunąć parę plików (eMule, gdy ma w nazwie niepolskie litery lub pytajniki to po skompletowaniu pliku nie da się z nim nic zrobić, wg. systemu nie istnieje). W Win98 był to klawisz F8 podczas POST, w WinXP (mam od niedawna) nie miałem potrzeby uruchamiania a znajomy mówił, że również przez F8 się wchodzi w tryb awaryjny. Niestety F8 na mojej płycie (Asus A8N-E) to Boot Menu. Jak można to ominąć?