logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak uruchomić tryb awaryjny w Windows XP na Asus A8N-E?

polonus 01 Kwi 2006 11:14 3475 2
REKLAMA
  • #1 2481373
    polonus
    Poziom 16  
    Posty: 137
    Pomógł: 16
    Ocena: 6
    Witam.

    Potrzebuję włączyć tryb awaryjny, by usunąć parę plików (eMule, gdy ma w nazwie niepolskie litery lub pytajniki to po skompletowaniu pliku nie da się z nim nic zrobić, wg. systemu nie istnieje). W Win98 był to klawisz F8 podczas POST, w WinXP (mam od niedawna) nie miałem potrzeby uruchamiania a znajomy mówił, że również przez F8 się wchodzi w tryb awaryjny. Niestety F8 na mojej płycie (Asus A8N-E) to Boot Menu. Jak można to ominąć?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 2481446
    Brick_G
    Poziom 28  
    Posty: 927
    Pomógł: 98
    Ocena: 30
    Jak wejdziesz do BootMenu - wybierz dysk twardy z ktorego uruchamiasz system i gdy to zrobisz od razu naciskaj F8 ponownie.
  • #3 2484214
    polonus
    Poziom 16  
    Posty: 137
    Pomógł: 16
    Ocena: 6
    Dzięki. Wprawdzie potrzebny refleks i szybkość rewolwerowca ale się udało. Plik dało się usunąć tylko w konsoli, już jest ok :)
REKLAMA