Właśnie tam na F8 jest boot menu i konsola nie chce odpalić, jest jakiś sposób żeby dostać sie do awaryjnego????
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamEvangelo napisał:Chodziło o mi o wiersz poleceń. Za jego pomocą można edytować plik boot.ini. Trochę okrężna droga, ale powinna zadziałać.[...]konsola naprawy z CD nic nie daje.[...]
Platon napisał:Evangelo - bios nie ma tu nic do rzeczy. Po skonczonej procedurze POST bios nie ma nic do gadania, a kontrole nad komputerem przejmuje system operacyjny. Wcisnij F8 (menu) jak system zacznie sie ladowac lub F5 (od razu do awaryjnego). Jeżeli nie zdarzysz, to wyzej masz napisane co zrobic.