witam,
potrzebuje jakis bardzo prosty program do zalozenia hasla na pulpit. Chodzi o to aby po na 10 sekundach pulpit zabespieczal sie haslem ale nie wygaszaczem ekranu. Wszytko na byc widoczne na pulpicie ale zabezpieczone haslem.
dziekuje z gory
potrzebuje jakis bardzo prosty program do zalozenia hasla na pulpit. Chodzi o to aby po na 10 sekundach pulpit zabespieczal sie haslem ale nie wygaszaczem ekranu. Wszytko na byc widoczne na pulpicie ale zabezpieczone haslem.
dziekuje z gory