potrzebuje tkiego własnie "wygaszacza" widziałem to kiedys u takiego jednego goscia a mianowicie było to cos jak wygaszacz ekranu tyle ze nie pozwalało nic zrobic na kompie ,dopiero kiedy koles wpisał na klawiaturze w odpowiedniej kolejnosci jakies klawisze to sie wyłanczał i wszystko wracało do normy i tu pytanie do was czy nie wiecie jak takie cos sie nazywa?? moze ktos z was spotkał sie z tym???
do moderatora: najprawdopodobniej nie jest to najodpowiedniejsze miejsce na takie pytanie ale nie wiedzialem gdzie to napisac , sadze ze tu jest wielu speców ktorzy beda mi mogli pomoc. jezeli jest takak koniecznosc to prosze o przeniesienie tego tematu na inne forum . Dziekuje paweldziadoszxxx
do moderatora: najprawdopodobniej nie jest to najodpowiedniejsze miejsce na takie pytanie ale nie wiedzialem gdzie to napisac , sadze ze tu jest wielu speców ktorzy beda mi mogli pomoc. jezeli jest takak koniecznosc to prosze o przeniesienie tego tematu na inne forum . Dziekuje paweldziadoszxxx