Ale w dalszym ciągu nie wiemy co się dzieje (mało precyzyjnie to zostało opisane)
w zasadzie zostało napisane że pracuje 7 min. a 15 odpoczywa , ale nie zostało napisane czy jest odpowiednia tem.w środku , no bo jeśli jest to taka praca jest prawidłowa, a jeśli nie to jest podstawa do reklamacji (jedyna podstawa)nie zostało napisane czy ta praca 7 min. a postój 15 jest od razu jak została włączona do sieci , czy na początku pracowała długo zamroziła i dopiero wtedy tak się to stało
co do nieuzasadnionego zgłoszenia to jest to w zaleceniach producenta jest to płatne (bo ktoś musi za to zapłacić)no ale jeśli serwis stwierdził że coś jest nie tak
Możesz tylko z ciekawości zobaczyć co zrobią , a co wpiszą