Cześć! Mam proble, posiadam tuner satelitarny Ferguson DSR 7001 i nie mogę wgrać nowego softu ani odczytać softu z tunera. Używam do wgrywania softu programu Arioner 0.28 pl, a do pobierania programu AUC_HEditv095PL.
Prosze o odpowiedź, można przesłać odpowiedź na mój adres: cieslarh(_at_)poczta.onet.pl.
Dziękujęz góry za nadesłane pomoce
Prosze o odpowiedź, można przesłać odpowiedź na mój adres: cieslarh(_at_)poczta.onet.pl.
Dziękujęz góry za nadesłane pomoce