Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki głośnik basowy? Maksymalnie duże wychylenie.

mivoc 08 Kwi 2006 10:17 1397 7
  • #1 08 Kwi 2006 10:17
    mivoc
    Poziom 17  

witam, mam takie pytanie: mam zamiar kupic głośnik basowy i zależy mi na tm żeby mial maksymalnie dużo wychylenie, dlatego chciałem zapytać czy nie moglibyście mi doradzić jakiegoś głośnika basowego (najlepiej 30cm) z jak największym wychyleniem, moc : 200-300 watt RMS, w przedziale cenowym do ok. 350zł, z góry DZIĘKI

0 7
  • #2 08 Kwi 2006 11:25
    sMaD
    Poziom 22  

litości litości,

co drugi post to JAKI GŁOŚNIK BASSOWY KUPIĆ, zaśmiecacie server,
    użyj szukaj, idź do jakiegoś sklepu może sam coś znajdziesz, ludzie troche więcej dajcie od siebie,

ps. mam plan może by założyć posta w którym każdy opisze głośniki jakie słyszał w jakich obudowach i przy jakich wzmakach, i sie zrobi temat który administrator podwiesi i nie będzie można w nim pisać, źeby nie zadawali już tych pytań tylko se poczytali i wszystko wiedzieli...

0
  • #3 08 Kwi 2006 11:32
    raveland
    Poziom 28  

w tej cenie nie kupisz glosnika z duzym wychyleniem
    wszystkie maja takie samo czyli okolo 10mm

0
  • #4 08 Kwi 2006 13:46
    crazy_88
    Poziom 42  

ja bym zaproponowal jbl gt4-12

0
  • #6 09 Kwi 2006 01:32
    raveland
    Poziom 28  

na http://www.realmofexcursion.com/videos.html jest filmik tylko ze z 10" w samochodzie bodajze w oplu corsie
    po obejrzeniu musze powiedziec ze bylem w totalnym szoku tylnia wycieraczka az podskakiwala
    wg. mnie warto sie mu blizej przyjzec

0
  • #7 09 Kwi 2006 09:51
    mivoc
    Poziom 17  

tym bardziej że gra na stosunkowo słabym wzmacniaczu raveland XA 600,

Dodano po 29 [minuty]:

mam takie pytanie do raveland"a czytałem ,że posiadasz wzmaqcniacz boschmann 990 ATX zastanawiam sie nad kupnem takiego wzmacniacza, dlatego moje pytanie- czy warto zainwestowac w takiego wzmacniacza, by napędzał subwoofera? bo słyszałem ze w wzmac. cyfrowych jakość dżwięku jest dużo gorsza, od analogowych, bass jest niby płytki, choć nie wiem co to znaczy...

0
  • #8 09 Kwi 2006 11:39
    raveland
    Poziom 28  

to zalezy czego oczekujesz
    i ile masz kasy
    jezeli masz kilka tysiecy i chcesz miec ladny bass to nie warto ale jezeli kupujesz glosnik za 350 zl to kupuj go i nie pytaj
    do niego mozesz kupic i podpiac nawet 2 takie glosniczki i ci pociagnie bezproblemowo
    pozatym jezeli nie slyszales nigdy zadnego systemu za pare tysiecy to ten wzmak napewno cie zaskoczy gdyz gra naprawde ladnie
    polecam z czystym sumieniem

0