Problem polega na tym, że gdy włonczę monitor do prądu ale nie do komputera, to powinien być w stanie czuwania, a on mi się co chwilę przełancza na włączony czyli dioda świeci na zielono, a po 15s przekaźnik pstryka i na 1s włancza się na pomarańczowo a potem znowu na zielono i tak cały czas. Po podłonczeniu do komputera gra dobrze. Gdy wyłącze komputer też jest dobrze a po ok. 5min znów to samo zaczyna się przełanczać. Kondensatory w przetwornicy wymieniłem a półprzewodniki dobre. Zauważyłem, że przekażnik pstryka z powodu spadania i wzrostu nap. zasilania go.