mam problem z monitorem belinea 106020 a mianowicie po włączeniu na około sekunde zapala sie zielona dioda jakby chciał ruszyć (słychać równierz załączenie się przekaźnika} po czym sie wyłącza przy kazdej kolejnej próbie to się powtarza. sprawdziłem tranzystory ___dobre nie wiem gdzie leży przyczyna może któryś z kolegów miał podobne uszkodzenie i mi pomoże albo chociaż naprowadzi. nie mam doświadczenia z monitorami i nawet nie wiem gdzie mam szukać /? uszkodzenia
P.S. czy można monitory sprawdzać obciążając żarówką???
z góry dziękuje wszystkim pomocnym<-)[/b]
P.S. czy można monitory sprawdzać obciążając żarówką???
z góry dziękuje wszystkim pomocnym<-)[/b]