Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak rozkodowac radio samochodowe PHILIPS

darro82 08 Kwi 2006 17:18 5613 2
  • #1 08 Kwi 2006 17:18
    darro82
    Poziom 14  

Mam radio samochodowe PHILIPSA które jest zakodowane i nie znam kodu! Moze jest jakiś sposób zeby ten kod odzyskac lub całkiem ta funkcje usunąć? Próbwałem juz mrozić kości preparatem -65stC ale nic to nie daje! Wiem ze fachowcydokopują sie do kodu za pomocą komputera i sąd, które podłączaja np. pod wyjścia głośników, i odzyskuja odpowiedni kod do radia!? Ma ktos jakieś wieści na ten temat!?

0 2
  • #2 08 Kwi 2006 18:28
    SlaweK
    Poziom 43  

Większość tutaj ludzi ze stażem wie jak to się robi ale nie rozmawiamy na ten temat ani nie uczymy maluczki gdyż nie jest to zgodne z Regulaminem forum.

Robi się to przez odczytanie pamięci radia specjalnym programatorem i rozszyfrowuje zapisany w niej kod. Bez sprzętu nie dasz rady. I mam nadzieję że nie próbowałeś innych magicznych zaklęć jak lodówka czy odwrotne podłączenie zasilana co z reguły skutkuje doszczętnym zniszczeniem radia. Lepiej poszukaj warsztatu rtv który potrafi to zrobić.

SławeK

0
  • #3 08 Kwi 2006 19:09
    ikar55
    Spec od car audio

Jak zamrażarka nie pomogła to może piekarnik lub mikrofalówka da rade.Był już u mnie taki co pytał którą kostkę trzeba do mikrofalki wsadzić.

0