Można samemu zrobić np. na SG3525. Jak chcesz to Ci wystawię schemat wraz z opisem...
Dodano po 16 [sekundy]: Bardzo popularne są układy MAX, też polecam.
Dodano po 28 [minuty]: Ale tak w zasadzie, to jeśli masz stosować przetwornicę, a później stabilizator, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zakup przetwornicy do samochodu 12/230V i podłączenie pod nią ładowarki sieciowej, jakiej używasz w domu. Czy to nie lepsze / tańsze rozwiązanie ?
Taką przetwornicę możesz do 60zł kupić na allegro lub samemu zrobić, np.
http://www.elektroda.net/download/dwpl.php?file=samochod/przetwornica12v220v.zip
Zdecydowanie bardziej polecam to rozwiązanie. Ja bym nie podłączał samoróbek do tak drogiego sprzętu, tymbardziej, że nie wiadomo jakiej konstrukci jest ładowarka.
Pozdrawiam,
tokarz