Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką antenę MAGNESOWĄ wybrać do CB Radia do samochodu ??

mojo 08 Apr 2006 21:04 2673 3
    mojo
    Level 2  
    Panowie borykam się z problemem z tematu tego postu i tutaj mam pytanie do Was.

Co jest najważniejsze w doborze anteny samochodowej na MAGNESIE ?? Wysokość, długość fali czy jeszcze może inne czynniki ??

Proszę o odpowiedzi
    Pozdrawiam
    koks3c
    Level 10  
    Witam ja z własnego doświadczenia polecam antenki presidenta lub lemma sa to dłuzsze antenki, swoje kosztują i dobrze chodzą, co do magnesu to antenki traca na masie jak się antenke zakłada na magnes najlepsze połaczenie antenka - masa to jest dziura w dachu i wtedy to chodzi spox ale na magnesie też się buja troszkę gorzej ale będzie.
    Jakie masz kolego Cb radio w sam. ???:D
    koks3c
    Level 10  
    Witam ponownie
    Otóz tak co do antenki to zalezy ile masz kasy jezeli chodzi ci o dobre nadawanie i odsłuch to polecam coś z presidenta lub lemma dobre sa własnie te antenki dłuzsze 150cm one swoje kosztują ale są to bardzo dobre antenki. Musi być tylko dobrze zestrojona z radiem SWR i dobre połaczenie z masą. i będzie smigać.
    co do radyjka to dobre radio porównywalnie do alana 28, nie tak jak te szumofony typu onwa itp itd.
    Wiadomo jak ktoś posiedzi na presidencie jacksonie czy jakims lincolnie to dla niego i ten alan 18 czy 28 chodzi jak szumofon.