#1 2509188 09 Kwi 2006 14:36 orlon orlon Poziom 14 Posty: 137 Pomógł: 1 Ocena: 23 Autor tematu Post #1 2509188 09 Kwi 2006 14:36 Mam problem ze skanerem daje mu komęde rzeby skanował a on wogóle sie nie rusza tylko w srodku cos mryga co robic
#2 2509207 09 Kwi 2006 14:42 hefid hefid Spoczywaj w Pokoju Posty: 15878 Pomógł: 546 Ocena: 6165 Pomocny post? (+2) Post #2 2509207 09 Kwi 2006 14:42 Przeniosłem z: Schematu/instrukcji...