logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Język polski do di 1611. Czy da się wgrać ten od develop inie161?

jarek31 10 Kwi 2006 10:53 1875 5
REKLAMA
  • #1 2511973
    jarek31
    Poziom 14  
    Posty: 175
    Ocena: 1
    Wie ktoś moze czy jezyk polski z develop inie161 można wcisnąć do konica minolta di1611. Jak wiadomo jet to ta sama maszyna ale pod inną nazwą. Mam obawy czy soft nie będzie się różnił nagłówkami albo czymś w tym stylu. A jeżeli juz dopasi -czy maszyna nie będzie stwarzać problemów. Jak ma ktos doświadczenie z tego typu tematem to proszę o pomoc.
    ---pozdro--
  • REKLAMA
  • #2 2512965
    marek216
    Poziom 43  
    Posty: 18012
    Pomógł: 1076
    Ocena: 928
    robiłme update konici za pomoc apliku z ineo160 i poszlo

    Twoja maszyna to tylko poziom wyżej ale nie sądze żeby coś sie posypało
    upgradu
    Oczywiście gwarancji nie daje

    Twoja konica to DI 1611 wiec musisz poszukac polskiego do starszego oznaczenia developa ( w tym przypadku develop1650 ID )

    w przypadku D16 G i ineo 160 wsady są inne - ale nie ma lęku program twierdzi że nie widzi maszyny więc nic nie da sie popsuć

    jutro zerkne czy mam starsza wersje
  • REKLAMA
  • #3 2517816
    Poozon
    Poziom 13  
    Posty: 50
    Pomógł: 6
    Ocena: 1
    Dlaczego chcecie wgrywać do DI1611 soft od Developa ?

    Są jakieś problemy ze znalezieniem polskiego softu do DI1611 ?
  • REKLAMA
  • #4 2518734
    marek216
    Poziom 43  
    Posty: 18012
    Pomógł: 1076
    Ocena: 928
    Poozon


    nie wiem czy są problemy ze znalezienem bo nie szukałem - zapewne znalazlby sie ktos kto by mi to udostepnił :)

    w moim przypadku chodzi o czystą serwisową ciekawośc :D
  • REKLAMA
  • #5 2522330
    Drzeń Rafał
    Poziom 22  
    Posty: 850
    Pomógł: 6
    Ocena: 100
    Witam

    Pasują. Na oficjalnej stronie KonicaMinolta w ofisie firmware są wymienione oba.

    Pozdrawiam
  • #6 2522670
    jarek31
    Poziom 14  
    Posty: 175
    Ocena: 1
    Wgrałem od developa i hula bez problemów. Dzieki za wszystkie odpowiedzi.
    ------pozdrawiam...
REKLAMA