Wie ktoś moze czy jezyk polski z develop inie161 można wcisnąć do konica minolta di1611. Jak wiadomo jet to ta sama maszyna ale pod inną nazwą. Mam obawy czy soft nie będzie się różnił nagłówkami albo czymś w tym stylu. A jeżeli juz dopasi -czy maszyna nie będzie stwarzać problemów. Jak ma ktos doświadczenie z tego typu tematem to proszę o pomoc.
---pozdro--
---pozdro--