Witam.
Juz ladnych kilka dni siedze i czytam i czytam to i inne fora w poszukiwaniu odpowiedzi. Postanowilem sie spytac wprost (choc pewnie znam odpowiedz).
Ktore z poznizszych radyjek polecacie??
http://www.allegro.pl/item96885194_cb_radio_uniden_pro_510xl_antena_wysylka_gratis.html
http://www.allegro.pl/item96868795_cb_radio_midland_1001z_antena_magnetyczna_fvat_.html
Czy moze inne jakies radyjko typu alan.
Kpl bedzie zamontowany do osobowki na 1 punkcie i na gazie. Trasy mam codziennie, odleglosc 40 km w jeda stronke i spowrotem.
A wracajac do cb. Najpierw pytanie podstawowe. Czy kupujac taki zestaw musze zestrajac?? Czy jak bede zdejmowal antene i ponownie ja montowal (np po nocy) na dachu czy nie bedzie to przeszkadzalo w odbiorze??
W jakiej odleglosci od bede slyszany i bede slyszal przy tych radyjkach (centrum polski - wiec mozna powiedziec niziny Wink )
Poradzcie cos. Wiem ze pytania banalne ale mi duzo ulatwia.
No i na koniec jeszcze jedno pytanko.
Czy istnieje jakis slowniczek pojec cb - tj krokodyle, suszarki, miski (akurat to wiem) itp
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
PS 73 to bez odbioru ??
Dobra starczy tych pyani bo mnie ktos zabanuje Wink
Przed sekunda znalazlem taki zestaw
http://www.allegro.pl/item96867864_cb_radio_midland_1001z_antena_magnetyczna_f_vat.html
Juz ladnych kilka dni siedze i czytam i czytam to i inne fora w poszukiwaniu odpowiedzi. Postanowilem sie spytac wprost (choc pewnie znam odpowiedz).
Ktore z poznizszych radyjek polecacie??
http://www.allegro.pl/item96885194_cb_radio_uniden_pro_510xl_antena_wysylka_gratis.html
http://www.allegro.pl/item96868795_cb_radio_midland_1001z_antena_magnetyczna_fvat_.html
Czy moze inne jakies radyjko typu alan.
Kpl bedzie zamontowany do osobowki na 1 punkcie i na gazie. Trasy mam codziennie, odleglosc 40 km w jeda stronke i spowrotem.
A wracajac do cb. Najpierw pytanie podstawowe. Czy kupujac taki zestaw musze zestrajac?? Czy jak bede zdejmowal antene i ponownie ja montowal (np po nocy) na dachu czy nie bedzie to przeszkadzalo w odbiorze??
W jakiej odleglosci od bede slyszany i bede slyszal przy tych radyjkach (centrum polski - wiec mozna powiedziec niziny Wink )
Poradzcie cos. Wiem ze pytania banalne ale mi duzo ulatwia.
No i na koniec jeszcze jedno pytanko.
Czy istnieje jakis slowniczek pojec cb - tj krokodyle, suszarki, miski (akurat to wiem) itp
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
PS 73 to bez odbioru ??
Dobra starczy tych pyani bo mnie ktos zabanuje Wink
Przed sekunda znalazlem taki zestaw
http://www.allegro.pl/item96867864_cb_radio_midland_1001z_antena_magnetyczna_f_vat.html