Brat przysłał mi z Wielkiej Brytani radio DELCO CDR-500 (CE).
Nie posiadam kodu, poniewż radio jest z wystawki, a wyczytałem ze wspóldziała z wyświetlaczem w Oplu Astra combiku.
bardzo mi zależy na tym by go odpalić.
Wiem ze zamieszcznie kodów jest to niezgodne z regulaminem forum, lecz prosze o pomoc przez GG lub w inny sposób.
Chyba ze jest inny sposób zgodny z reg. forum.
Nie posiadam kodu, poniewż radio jest z wystawki, a wyczytałem ze wspóldziała z wyświetlaczem w Oplu Astra combiku.
bardzo mi zależy na tym by go odpalić.
Wiem ze zamieszcznie kodów jest to niezgodne z regulaminem forum, lecz prosze o pomoc przez GG lub w inny sposób.
Chyba ze jest inny sposób zgodny z reg. forum.