Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak rozkodować radio delco cdr500

kasia1973 15 Jun 2007 12:44 7646 4
    kasia1973
    Level 2  
    witam mam problem z radiem cdr500 po wyjeciu z kieszeni wskocztło na panelu safe a niestety nie mam kodu moze ktos poradzi jak zupełnie rozkodowac radio i co trzeba zrobic by juz nie wprowadzac kodu pozdro i czekam na jakies konkretne teksty:D
    binis
    Level 22  
    Napisz Kasiu skąd jesteś wtedy mieszkający niedaleko dobry fachman zrobi ci ten odbiornik tzn. poda kod. Jak będziesz miała poprawny kod to z poziomu klawiatury można zrobić iż radio nie będzie chciało kodu.
    damiancz
    Moderator of Car Radios
    Niestety nie ma cudownej recepty aby wydostać kod

a radio nie jest proste do zrobienia bo trzeba wylutować i ponownie poprawnie wlutować procesor TMS ;) 68 nóżek SMD

Jeśli nie fachowiec od radio-code powyższym sposobem to może jeszcze pomóc serwis ASO OPLA ;)
    marmat
    Level 20  
    Można też kabelkiem bez wylutowania TMS-a
    kasia1973
    Level 2  
    witam moje miejsce zamieszkania to rybnik woj .śląskie moze ktos poda jakiegos konkretnego fahowcaw poblizu rybnika ktory moze cos zrobic z tym moim radiem pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi:D

Proszę nie zakładać nowych tematów a odpisywać w starym. A taki temat już kwalifikuje się do działu Ogłoszeń. <SławeK>

Dodano po 5 [godziny] 12 [minuty]:

mam numer tego radia gm 0500xxxxxxx jesli ktos moze podac mi klucz bede bardzo wdzieczna pozdrawiam

Brawo, już umiemy używać klawisza Zmień ale nie czytamy regulaminu forum i wytycznych w postach wyróżnionych jak ten https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic100873.html <SławeK>