Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak rozkodować radio delco cdr500

15 Cze 2007 12:44 7442 4
  • Poziom 2  
    witam mam problem z radiem cdr500 po wyjeciu z kieszeni wskocztło na panelu safe a niestety nie mam kodu moze ktos poradzi jak zupełnie rozkodowac radio i co trzeba zrobic by juz nie wprowadzac kodu pozdro i czekam na jakies konkretne teksty:D
  • Poziom 22  
    Napisz Kasiu skąd jesteś wtedy mieszkający niedaleko dobry fachman zrobi ci ten odbiornik tzn. poda kod. Jak będziesz miała poprawny kod to z poziomu klawiatury można zrobić iż radio nie będzie chciało kodu.
  • Moderator Radia Samochodowe
    Niestety nie ma cudownej recepty aby wydostać kod

a radio nie jest proste do zrobienia bo trzeba wylutować i ponownie poprawnie wlutować procesor TMS ;) 68 nóżek SMD

Jeśli nie fachowiec od radio-code powyższym sposobem to może jeszcze pomóc serwis ASO OPLA ;)
  • Poziom 20  
    Można też kabelkiem bez wylutowania TMS-a
  • Poziom 2  
    witam moje miejsce zamieszkania to rybnik woj .śląskie moze ktos poda jakiegos konkretnego fahowcaw poblizu rybnika ktory moze cos zrobic z tym moim radiem pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi:D

Proszę nie zakładać nowych tematów a odpisywać w starym. A taki temat już kwalifikuje się do działu Ogłoszeń. <SławeK>

Dodano po 5 [godziny] 12 [minuty]:

mam numer tego radia gm 0500xxxxxxx jesli ktos moze podac mi klucz bede bardzo wdzieczna pozdrawiam

Brawo, już umiemy używać klawisza Zmień ale nie czytamy regulaminu forum i wytycznych w postach wyróżnionych jak ten https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic100873.html <SławeK>