Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kamera medion 9069 instrukcja obsługi

27 Maj 2003 19:11 2203 1
  • Poziom 12  
    Co sądzicie o takiej kamerze, niestety nie mogę znaleźć o niej wieceij informacji w internecie, jakby ktoś był taki sprytny to mógłby walnąć szczegółowe informacje ja zdobyłem jak narazie tylko takie:
    rozdzielczość: 800.000 Pixeli
    zoom cyfrowy: x 500
    zoom optyczny: x 22
    stereo MiniDv System
    ekran kolorowy 2,5" TFT
    sterowana pilotem
    Posiada funkcje foto z kartą pamięci 8MB
    Ma wbudowaną lampę

Kamera ta jest najprawdopodobniej produkowana przez firmę Samsung dla sieci supermarketów ALDI w Niemczech, ja planuje zakupić taki sprzęt na allegro, jednak chciałbym aby któryś może z użytkowników takiego sprzetu podzielił się ze mną, lub żeby kto kolwiek podesłał mi dotakowe inofrmacje na temat tej kamery...
    CO sądzicie o tej firmie MEDION ?
    Pozdrawiam i czekam na jakieś naprowadzenie, co do kamery dodam tylko że jej cena to jakies 1650 zł :) tak wiec jest to niska cena za nową cyfrową kamere, no chyba że macie namiar na coś podobnego w podobnej cenie... ? :)
  • Poziom 14  
    Czesc, temat dosyc stary ale jestem w podobnej sytuacji i tez zastanawiam sie nad zakupem tego sprzętu , z tym ze na dzien dzisiejszy jest juz troszke inna cena bo okolo 1250pln

Czy kupiles ten model , jestes z niego zadowolony? jak sie sprawuje i czy wogole warto wydawac kase na tą firme ??

Pozdrawiam
    Robert :? :? :?