Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

telefon Samsung x200 i sterowniki USB.

lszlacht 17 Apr 2006 17:55 4967 6
    lszlacht
    Level 15  
    Witam.
    Mam taki problem. Szukałem już dość długo sterowników USB do telefonu Samsung x200 i nigdzie ich nie ma. Może macie jakieś pomysły co z tym fantem zrobić, gdyż mam kabelek do telefonu i po podłączeniu nie wykrywa telefonu (oprogramowanie oczywiście już jet zainstalowane). Jedynie w menadżer urządzeń pojawia się USB Device ze znakiem zapytania i chce sterowników. A nigdzie ich nie ma. Pomocy... i sory jeśli w złym miejscu post zamieściłem.
    Pozdrawiam

Łukasz
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Na tej stronce są stery do samsungów nie wiem czy Tobie podejdą ale możesz spróbować ;)
    http://www.gsm2pc.pl/
    lszlacht
    Level 15  
    No właśnie w tym rzesz iż nie podpasowały. OK zainstalowałem ten programik PN-2303 czyli sterowniki do USB, ale po zresetowaniu komputera jak włączam kabelek wyskakuje mi monit nie o tym że znalazł kontroler i sprzęt USB lecz że znalazł urządzenie i każe podać mi sterowniki... Czyli błędne koło więc potrzebuję chyba pliku *.ini by to ruszyć do przodu... lub jakiejś fachowej rady jak to pominąć bo już mam dość zabawy. Cały dzień na to poświęciłem i nie mam pojęcia co jest nie tak.
    Pozdrawiam
    heenry
    Level 1  
    Witam..

Mam ten sam problem, kupilem kabelek USB ale komputer wogule nie wykrywa mi telefonu nie wiem dlaczego instalowalem sterownik co byl na cd, potem z internetu sciaglem i nic.. juz trace cierpliwość.. :/
    lszlacht
    Level 15  
    Witam. Po wielu próbach i poszukiwaniach w końcu udało mi sie ustalić jak można uruchomić tego SAMSUNG'a i USB. Otóż trzeba sobie ściągnąć ze stronki www.taniegsm.pl Sterowniki i tam wybrać katalog drivers 2. Tam odpalić programik i czekać aż się zainstaluje. Oczywiście wcześniej trzeba usunąć nasze nieudolne próby jeśli takie były. Po zainstalowaniu zresetować kompa i dopiero po zresetowaniu podłączyć do kompa kabelek. Powinno wykryć.
    Pozdrawiam
    Łukasz
    rafal3123
    Level 12  
    Ja tez mam samsunga i po zainstalowaniu sterownikow mi nie wykrywalo komy ( nie musi tak byc u wszystkich) okazuje sie ze wszystko prawie zalezy od oprogramowania gdzies przeczytalem o programie mobile bell phone manager ze kazdy prawie telefon wykrywa bez zadnych problemo. I okazalo sie ze jest zajefajny :D:D
    jezeli u was niebedzie dalej wykrywac komy to polecam ten program :)
    lszlacht
    Level 15  
    Witam.
    Temat uważam za zamknięty i dzięki wszystkim za pomoc.
    Pozdrawiam
    Łukasz Szlachta