Witam.
Astra ma dopiero miesiac , byla bez fabrycznego radia wiec kupilem Blaupunkta Car 300 , wszystko gra ladnie lecz nic nie pokazuje na wyswietlaczu .
Pytanie:
- czy mozliwe jest by wyswietlacz byl zablokowany fabrycznie?
- a moze zle kable w kostki powkladali?
Myk z klawiszami 3+5 nie dziala - sprawdzalem.
Jest jakas szansa odblokowania tego wyswietlacza poza serwisem?
A jesli w serwisie to ile wezma za te usluge ?
Dziekuje , pozdrawiam...
Astra ma dopiero miesiac , byla bez fabrycznego radia wiec kupilem Blaupunkta Car 300 , wszystko gra ladnie lecz nic nie pokazuje na wyswietlaczu .
Pytanie:
- czy mozliwe jest by wyswietlacz byl zablokowany fabrycznie?
- a moze zle kable w kostki powkladali?
Myk z klawiszami 3+5 nie dziala - sprawdzalem.
Jest jakas szansa odblokowania tego wyswietlacza poza serwisem?
A jesli w serwisie to ile wezma za te usluge ?
Dziekuje , pozdrawiam...