Witam. Przyniesiono mi do naprawy radio jak w temacie z zerwaną tasmą od panela i jak się później okazało z uszkodzoną pamiecią IC703.
Z taśmą sobie poradziłem . Ponieważ ktoś próbował coś przy pamięci wczesniej zrobić wyrwał dwie nóżki z lewej strony 7 i 8 - próbowałem po podszlifowaniu plastiku obudowy dolutować się do brakujacych pinów lecz pamięć niestety niedaje się ani czytać ani zapisać. Zastanawiam się tez czy jest to orginalna pamięć z tego radia ( obecnie jest wlutowana 93C46) .Jeśli ma ktoś takie radio pod ręką lub wsad do tej pamięci to prosze o zamieszczenie. W radiu tym jest procesor D17006AGF 625.
Z taśmą sobie poradziłem . Ponieważ ktoś próbował coś przy pamięci wczesniej zrobić wyrwał dwie nóżki z lewej strony 7 i 8 - próbowałem po podszlifowaniu plastiku obudowy dolutować się do brakujacych pinów lecz pamięć niestety niedaje się ani czytać ani zapisać. Zastanawiam się tez czy jest to orginalna pamięć z tego radia ( obecnie jest wlutowana 93C46) .Jeśli ma ktoś takie radio pod ręką lub wsad do tej pamięci to prosze o zamieszczenie. W radiu tym jest procesor D17006AGF 625.