Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola C975 V5. Jak zdjąć simlocka? Da się zdjąć przez kabel?

20 Kwi 2006 17:12 6222 22
  • Poziom 16  
    Jak zdjąć sima z sieci 3. A może ktoś zna ten kod bo jak włoże karte simplusa to wyskakuje mi kod do wpisania. Może da sie ściągnąć przez kabelek tylko jaki ??

• GSM Product Supporter
    oczywiscie ze sie da ale nie zadarmo udaj sie do serwisu tam wykonaja ta usługe ;) za freee nic nie znajdziesz kod to wydatek minimum 50 zl
  • Poziom 19  
    oczywiscie ze sie da przez kabelek ktory niestety ale musi byc podlaczony przynajmiej do smarclipa a potem odblokuj RSA w smartmoto i gotowe

wybaczcie ale juz nie wytrzymalem
  • Poziom 20  
    Podaj wersje bootloadera i softu w telefonie - wtedy bedzie wiadomo czy sie da i jak.
  • Poziom 16  
    A skąd mam wziąść tego bootloadera a wersia softu jest 5 a może zna ktoś to Enter Subsidy Password do unlocka :?:
  • Poziom 20  
    jaro18 napisał:
    A skąd mam wziąść tego bootloadera a wersia softu jest 5 a może zna ktoś to Enter Subsidy Password do unlocka :?:

To jak chcesz zdjac smoka nie wiedzac co masz w telefonie. Jak masz smart-clipa to dasz rade. Jak nie masz boxa to idz do serwisu.
  • Uczeń
    Jak masz Niskiego bootloadera to kabel serwisowy pod usb i sam sobie sciągniesz simlocka...:))
  • Spec od GSM
    totek napisał:
    Jak masz Niskiego bootloadera to kabel serwisowy pod usb i sam sobie sciągniesz simlocka...:))

ostatni raz widziałem taka z niskim bootem z rok / połtora do tyłu...

a boot sprawdzisz np wciskajac gwiazdka krzyzyk i power naraz tak sprawdzic jaki masz boot w fonie...

pozdrawiam leon.
  • Poziom 16  
    Boot loader
    0.6.3.6
    S.W Version :
    R245_U_82.21.91I

Wiem że sytułacia beznadziejna ale proszę o pomoc w serwisie chcą 100 zł i nie gwarantuja że smok zejdzie. Mam kabelek pod USB ale nie moge na necie znaleść sterowników pod xp do tego fona. Tu jest stronka z sofcikami http://motka.go.pl/ a mi narazie potrzebne jest software do pc żeby mi motke wykrywało (pod XP):|
  • Poziom 20  
    Z tego softu nie zdejmiesz na ta chwile simlocka, żaden sprzęt tego nie rusza, nawet smart-clip. Jedynie mozesz zejsc w dol z bootloaderem ale simlock i tak nie zejdzie. Softem w dol rowniez nie zejdziesz bo telefon sie nie uruchomi.
    Trzeba cierpile czekac....
  • Poziom 24  
    Na dzien dzisiejszy NIE MA MOZLIWOSCI zdjecia simlocka z wyzej wymienionego softu z tym bootloaderem !

Prosze nie zakladac tematow na ten temat, obiecuje ze jesli pojawi sie taka mozliwosc, to ja lub inny moderator/vip niezwlocznie o tym napiszemy!

Pragne rowniez przypomniec ze z softow nizszych niz 91I czyli np. 80I przy bootloaderze 0.6.3.6 wszystkie urzadzenia serwisowe takie jak smart-clip, mss4 czy moto-cyclone radza sobie bez problemu.

Pozdrawiam.
  • Poziom 16  
    Może nie ściągne smoka ale chce z telfonu ściągnąć filmiki i wgrać tam pare mp3 bo mam tam włożoną karte sieci "3" jak to zrobić za pomocą kabelka :?:
  • Poziom 13  
    Podobno sciąga z tego sprzęt Victor'a ale do końca nie jestem pewny.
  • Poziom 21  
    Uzyj do tego programu Mobile Phone Tools.
  • Poziom 16  
    a strerowniki pod xp ma ktoś albo może wie gdzie są bo musze zainstalować najpierw fona na xp
  • Poziom 16  
    Wiem na czym polega mój problem muszę zainstalować do kabelka sterownik USB to serial port tylko że on się instaluje tam gdzie port jako com4 a w windowsie nadal wyskakuje nieznane urządzenie pod USB jak zainstalować ten kabelek, może pod win98 będzie działał :?:
  • Poziom 16  
    Pomogło zainstalowanie SP2 XP (w łączeniu z fonem)
    Czy wgranie innego MONSTERA do tego fona zdjeło by blokade sim !!
  • Poziom 16  
    Czy w Krakowie jest jakiś serwis który ściagnoł by sima z tego fona albo chociaż spróbawał to zrobić, bo wybieram się w najbliższch dniach.
  • Poziom 16  
    To co mam zrobic z tym fonem !