przytrzymaj przycisk stop, wtedy kopiarka wejdzie w tryb (bodajże F17, albo 19) i wyświetli sekwencyjnie licznik, masz instrukcję? Tam jest to opisane, jeśli nie masz to mogę załatwić
W tym właśnie problem, że instrukcja "gdzieś się zagubiła" a przydałoby się mieć chociaż te strony gdzie opisane są ustawienia podstawowe i kody błędów.