Witajcie!
Chcę zakupić wzmacniacz Pioneer A-777.Już jestem prawie na niego zdecydowany ale ostatnio czytałem opinie onim iż ma słaby bas mimo dużego poboru prądu (820wat) oraz posiada nadmiar sopranu i że najlepiej on pracuje jako końcówka mocy.Jeśli posiadacie jakąś wiedzę na jego temat to będę wdzięczny za informację onim.Cena za niego to 800zł (czy to dużo?).A może jest coś lepszego za tą cenę?
Dzięki z góry!!!
Chcę zakupić wzmacniacz Pioneer A-777.Już jestem prawie na niego zdecydowany ale ostatnio czytałem opinie onim iż ma słaby bas mimo dużego poboru prądu (820wat) oraz posiada nadmiar sopranu i że najlepiej on pracuje jako końcówka mocy.Jeśli posiadacie jakąś wiedzę na jego temat to będę wdzięczny za informację onim.Cena za niego to 800zł (czy to dużo?).A może jest coś lepszego za tą cenę?
Dzięki z góry!!!