Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja GPS do Citroena Picasso 2002

24 Kwi 2006 02:43 1825 7
  • Poziom 24  
    Witam

Poszukuje plyty CD z nawigacja GPS do Citroena Picasso. Mam auto sprowadzone z niemiec ale w czytniku (w bagazniku) nie bylo zadnej plyty. W menu odnosnie nawigacji pierwsza i ostatnia = trzecia pozycja sa nieaktywne.
    Nie wiecie czy jest mozliwosc wgrania mapy do systemu nawigacji na jakas wbudowana pamiec (gdzies o czyms takim czytalem)?
    Gdzie moge dostac taka plyte za w miare male pieniadze. Moze ktos z Was ma taka plyte?

P.S. Dostalem "Nawigator.Mapa.Cyfrowa.Polski" ale nie wiem jak jej uzyc, ma ona mozliwosc wysylania mapy przez porty COM do nawigacji GPS ale nie wiem jak to mozna zrobic, gdzie to podlaczyc.

Pozdr. Procekkk
  • Poziom 42  
    procekkk napisał:
    P.S. Dostalem "Nawigator.Mapa.Cyfrowa.Polski" ale nie wiem jak jej uzyc, ma ona mozliwosc wysylania mapy przez porty COM do nawigacji GPS ale nie wiem jak to mozna zrobic, gdzie to podlaczyc.
    Działa tylko z odbiornikami mapowymi firmy Garmin (TYLKO I WYŁĄCZNIE).
  • Poziom 25  
    W Cytrynie ekran masz kolorowy czy monochromatyczny
  • Poziom 24  
    zi.ko: Ekran mam czarno-zielony czyli mono.
    elektryk: a wiesz z jakiego zrodla przypuszczalnie mozna zassac mape to tej Cytryny ?

Pozdr. Procekkk
    I dziekuje za wszelka pomoc
  • Poziom 25  
    Niestety wiele osób czeka na mapy Polski do tych nawigacji ale jak na razie nikt o nich nie slyszal. Jest natomiast nieoficjalna mapa do wersji kolorowej, co prawda okrojona ale jest.
  • Poziom 24  
    zi.ko: Wiesz moze gdzie mozna ja dostac/kupic?

Pozdr. Procekkk
  • Poziom 25  
    Uruchamiałem ją u jednego gościa. Podobno przerobiona z renówki.
  • Poziom 14  
    elektryk napisał:
    procekkk napisał:
    Działa tylko z odbiornikami mapowymi firmy Garmin (TYLKO I WYŁĄCZNIE).

Witam mam odbiornik nawigacji GARMIN c330 bez slotu na karte i mam taki problem jakim programem moge wgrać mape polski do tego urządzenia i jaka ma to być mapa .Za pomoc dziękuje