Witam mam problem z uzyskaniem polskiego standardu dźwięku,nicam pracuje prawidłowo natomiast reszta nie posiada dźwięku pomimo przestawienia w głównym menu standardu na CS2.Jak można tego dokonać nie używając modułów rymi i tym podobnych układów bo przecież scalak na którym jest oparty dźwięk to MSP3410B-PP-F7 a ten powinien mieć nasza fonię chyba że się mylę .Proszę o podpowiedzi jeżeli ktoś ją zna będę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam.