logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

TV Panasonic TX-28LD2F chassis euro2l problem z fonią

józek69 25 Kwi 2006 09:26 1602 1
REKLAMA
  • #1 2562968
    józek69
    Poziom 20  
    Posty: 463
    Pomógł: 8
    Ocena: 4
    Witam mam problem z uzyskaniem polskiego standardu dźwięku,nicam pracuje prawidłowo natomiast reszta nie posiada dźwięku pomimo przestawienia w głównym menu standardu na CS2.Jak można tego dokonać nie używając modułów rymi i tym podobnych układów bo przecież scalak na którym jest oparty dźwięk to MSP3410B-PP-F7 a ten powinien mieć nasza fonię chyba że się mylę .Proszę o podpowiedzi jeżeli ktoś ją zna będę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #2 2563053
    zuhrtvavisat
    Poziom 24  
    Posty: 572
    Pomógł: 60
    Ocena: 9
    Witam, następująco: w trybie serwisowym:
    w opcji 16, bajt 1 (wyświetli SERVICE, OPTION 1), ustawić bit 1 na włączony
    (1), (7 6 5 4 3 2 1 0-oznaczenie bitów), system DK.
    Tryb serwisowy:
    Enter the service mode to carry out adjustments

    1. Set BASS to max and TREBLE to min in the sound menu.
    2. Simultaneaously press RESET key on the RC and VOLUME MINUS (-) on control panel.
    3. Use RED or GREEN keys to select adjustment points.
    4. Use YELLOW or BLUE keys to change values. Use STR key to store after each step.
    5. Switch off via the mains switch or press RESET on RC to exit service mode.
    Powodzenia
REKLAMA