Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Panasonic tx-28ld4p

19 Lut 2007 08:26 1768 14
  • Poziom 11  
    witam
    mam problem z tv jak w temacie telewizor trafil do mie na brak startu po pomiarach okazalo sie ze jest uszkodzony trafo powielacz po wymianie trafa tv wystartowal ale caly tryb serwisowy jest poprzestawiany wyszystko poustawialem tyko mam brag sygnalu audio sam szum jak by sie system przestawil ale jak to sprawdzic i gdzie ustawic
  • Moderator
    W EURO4 nie pamiętam, ale sprawdź w menu strojenia lub podobnym, czy nie ma jakiejś opcji system, standart, S1, S2 itp.
  • Poziom 11  
    szukalem i niema nic takiego
  • Poziom 11  
    witam
    dzieki za opis ale niema tam nic do ustawiania audio lub lmiany systemu. same ustawienia korekci siatek i rgb i odchylan a to mam ustawione już brakuje tyko dzwieku sam szum a z euro złocza jest oki:|:|:|
  • Poziom 23  
    a jaki tam siedzi procesor nie mam schematu a moze jednak masz uszkodzenie a probowales wykonac testy na samym dole opisu
  • Poziom 11  
    nie prubowałem ale dlaczego po wymianie trafa rozprogramował sie eprom. spradze to i napisze jakie wyniki dał test co do proca to napisze ci jutro z rana :D:D:D
  • Poziom 17  
    Jaki jest rodzaj foni nicam czy a2 ,jak nicam to msp 34---, dostał strzała.Pozdrawiam Pelplin tata mi się tam urodził.:D
  • Poziom 11  
    witam
    procesory sa dwa msp3410d b4 i sda5450 c47
    a jak sprawdzic ten nicam
  • Poziom 11  
    testy sa wykonane i wszystko pokazujeze jest ok a glosu nadal brak
  • Poziom 11  
    witam
    czy mogie wstawic msp3415g lub msp3400 zamiast msp3410d :?::?::?:
  • Poziom 11  
    witam
    czy wie ktos jak zmienic standart wtym tv. W trybie serwisowym nic niema na temat standardu wiem ze tv pracowal w DK a teraz jest w I sprawdzalem na starym widele i dzwiek byl.... prosze o pomoc
  • Poziom 11  
    tam nic niema na temat zmiany standardu