#1 2570451 28 Kwi 2006 12:51 jarma_legia jarma_legia Poziom 14 Posty: 159 Pomógł: 9 Autor tematu Post #1 2570451 28 Kwi 2006 12:51 Czy z Nokii 3120 mozna sciagnac SimLocka kodem ? I jak tak to jaki kalkulator da rade ?
#2 2570501 28 Kwi 2006 13:07 tino2003 tino2003 Admin grupy GSM Posty: 23692 Pomógł: 1971 Ocena: 2085 Pomocny post? (0) Post #2 2570501 28 Kwi 2006 13:07 Trzeba tylko troszkę poczytać a nie odrazu zakładać nowy temat i zaśmiecać forum. https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic351766.html pozdr droga jest celem... Freedom
#3 2981820 03 Wrz 2006 08:32 jarma_legia jarma_legia Poziom 14 Posty: 159 Pomógł: 9 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 2981820 03 Wrz 2006 08:32 Dzieki za pomoc. SimLock sciagniety