logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Samsung D500 - brak dźwięków po naprawie taśmy, co mogło się uszkodzić?

BoooZer 28 Kwi 2006 19:06 1140 4
REKLAMA
  • #1 2571504
    BoooZer
    Poziom 18  
    Posty: 359
    Pomógł: 3
    Ocena: 1
    Witam, mam problem z samsungiem d500, wyswietlacz swienicl na bialo, wiec go rozebralem poprawilem tasme i juz dziala, ale po zlozeniu telefon stracil dzwonki. Co sie moglo uszkodzic, tasma odpowiada za dzwieki? Glosniczek sprawny. Pozdrawiam

    Dodano po 1 [minuty]:

    Nie dzialaja ani mp3 ani podczas rozmowy. Mikrofon dziala.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 2572344
    BoooZer
    Poziom 18  
    Posty: 359
    Pomógł: 3
    Ocena: 1
    widze ze kolega radyn nigdy d500 nie rozbieral :) ....... tutaj glosniczek jest na kabelkach.
  • REKLAMA
  • #4 2573816
    BoooZer
    Poziom 18  
    Posty: 359
    Pomógł: 3
    Ocena: 1
    nikt nie mial takiego problemu?
  • #5 3805103
    utak3r
    Poziom 25  
    Posty: 741
    Pomógł: 60
    Ocena: 5
    I jak? Problem się rozwiązał? Bo mój właśnie po upadku stracił kontakt z wyświetlaczem. Rozebrałem, taśmę poprawiłem i ok, ale brak jakichkolwiek dźwięków (na zewnętrznej słuchawce jest ok).

    A taśma na pewno odpowiada za głośnik, no bo jak ma przyjść sygnał z płyty głównej?...

    Głośnik wygląda na sprawny.
    Na taśmie widzę takie jedno załamanie... może któreś ścieżki poszły, jeszcze dzisiaj sprawdzę.
    Pomóżcie....
REKLAMA