Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung d500 dzwieki wyswietlacz tasma

01 Cze 2006 12:38 1103 4
  • Poziom 15  
    witam mam samsunga d500 na pocztaku nie bylo nic widac na wyswietlaczui(jest bialy) dzwiek dzialal tylko jaj telefon byl w polowie rozsuniety pomyslalem ze to tasma wiec ja wymienilem no i dzwiek juz byl ok ale obazu nadal nie bylo(bilaly wyswietlacz) postanowilem sprobowac z stara tasma wlozylem ja i o dziwo wyswietlacz zacol dzialac ale dzwki byl tylko jak telefon byl rozsuniety w polowie kupilem nowa tasme bo myslalem ze tamta moze przez przydadek uszkodzilem ale 2 tasma to samo dziwek jest a obrazu nie ma. co moze byc nie tak?!
  • Poziom 21  
    A jak wyglądają złącza tej taśmy?? Gniazda sprawne ??

Wyczyść je ewentualnie przelutuj na nowo i potem 100% sprawną taśme wsadz i zobacz
  • Spec od GSM
    ostatnio wymieniałem panel w tym czyms;/ czasem miał takie jazdy ze nie właczał sie czasem ze lcd nei działał podegni koncówke tasmy pod takim katem by dobrze stykały sie ze złaczem na plycie i na plycie od lcd...dobrze dopchni i podklej izolacja pozniej by nie poluzowalo sie czasem przy skladaniu...

pozdrawiam leon.
  • Poziom 15  
    leon.euro napisał:
    ostatnio wymieniałem panel w tym czyms;/ czasem miał takie jazdy ze nie właczał sie czasem ze lcd nei działał podegni koncówke tasmy pod takim katem by dobrze stykały sie ze złaczem na plycie i na plycie od lcd...dobrze dopchni i podklej izolacja pozniej by nie poluzowalo sie czasem przy skladaniu...

pozdrawiam leon.

w starej tasmie(orginalnej) jest taki pasek ktory przechodzi przez cala tasme jakby od uziemienia a w nowej tasmie tego nie ma

ponizej zdjecia
  • Poziom 21  
    W swojej prywatnym D500 tez wymieniałem tasme. Tylko wymieniłem i nic wiecej. Sprawdz złącza taśmy aby byłu czyste i upewnij sie ze gniazda na tasmy sa sprawne. Przelutuj je najlepiej i potem wsadz nowa tasme.