Witam! Posiadam programator ChipMax http://www.generaldevice.com/products/chipmax.htm i mam napisany programik w MPLab pod pic16F877. Nie moge zaprogramowac. Mplab nie obsluguje teg programatora. W manualu programatora jest napisane ze programuje on te pic-ki. Ktos moze wie jak rozwiazac ten problem??
Z gory dzieki za odpowiedzi.
Z gory dzieki za odpowiedzi.