Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna 2.2TD 97r - immo. Zaświeca się czerwona kontrolka nad wsk. temperatury.

06 Maj 2006 20:12 1824 2
  • Poziom 16  
    Witam.Mam mały problem od jakiegoś czasu zaświeca się czerwona kontrolka nad wskażnikiem temperatury-z tego co wiem to jest od immobilaizera.Po zaświeceniu się zaczyna szarpać silnikiem i wskazówka prędkościomierza opada do zera,gdy pozostawię tak na wolnych obrotach kontrolka zgaśnie i jest wszystko wporządku.Dzisiaj przydażyło mi się to samo ale w odwrotnej kolejności,najpierw opadła wskazówka(tylko prędkosciomierz) a póżniej zaświeciła się lampka,z tym że tym razem silnik przestał pracować.Po paru próbach udało się odpalić ale musi przygasnąć lampka inaczej nie ma szans.Mam pytanie czy Ktoś może spotkał się z takimi objawami i czy to jest wina samego immobilaizera czy moze coś innego?Proszę o jakieś sugestię.Z góry dziękuję.
  • Poziom 17  
    Ta laguna ma rozbrojenie immo z podczerwieni i jesli otwierasz drzwi z kluczyka kierujac w strone lusterka zwalniasz ta blokade i po 15 minutach ona sama sie aktywuje u Ciebie przy tego typu objawach jest bardziej problem z zasilaniem sprawdz połaczenia komputera wtrysku (szczególnie obejrzyj mase komputera)

pozdrawiam
  • Poziom 16  
    No wlaśnie w tej lagunie już jest immo w kluczuku-musi odczytac kod.Ja też stawiam na zasilanie-sprawdzam calą instalację moze cos znajdę.Dziękuje za zainteresownie i podpowiedzi.

pozdrawiam