Niewiem czy to dobry dział, jak nie pasuje to mnie poprawcie.
Mam Video firmy FUNAI, model VPS, po włożeniu kasety do videa, jest trzymana przez chwile, nawet się nic nie dzieje z nią w środku, a po naciśnięciu play, zamiast zakręcić kasetą. Video się poprostu wraz z włożoną kasetą wyłańcza, tak jakby wyjęto wtyczke z gniazdka. Przestaje na wszystko reagować. Nawet wyjęcie wtyczki i włożenie z powrotem nie pomaga. Czy ktoś może poradzić jak wyciągnąć kasete oraz rozwikłać problem. Z góry dziękuje.
Mam Video firmy FUNAI, model VPS, po włożeniu kasety do videa, jest trzymana przez chwile, nawet się nic nie dzieje z nią w środku, a po naciśnięciu play, zamiast zakręcić kasetą. Video się poprostu wraz z włożoną kasetą wyłańcza, tak jakby wyjęto wtyczke z gniazdka. Przestaje na wszystko reagować. Nawet wyjęcie wtyczki i włożenie z powrotem nie pomaga. Czy ktoś może poradzić jak wyciągnąć kasete oraz rozwikłać problem. Z góry dziękuje.