Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Kod radia - Ford. Jakim przyciskiem należy zatwierdzić kod?

09 Maj 2006 23:44 111193 14
  • Poziom 10  
    Musiałem przy moim aucie odłaczyć akumulator no i musze teraz przy radiu wpisać kod, po padaniu kody na jaki guzik trzeba nadusić :?:
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Guzik zatwierdzania kodu, nie wiem jakie radio więc nie mogę powiedzieć jaki guzik. Zwykle 4 lub Select.

SławeK
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Prawdopodobnie w tym modelu klawisz 5 lub 6. Pamiętaj o włączonym zapłonie w czasie tej operacji.
    Jesli radio zareaguje ale nie zagra, tzn będzie WAIT lub - - - - to nie kombinuj więcej a poszukaj kogoś kto się zna na kodach.

SławeK
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    We wszystkich Fordach, że tak powiem 2 DIN czyli od circa 6-7 latek zawsze zatwierdzamy 5.
    Dotyczy to i zamieszczonego na fotce radyjka od starszych Fiesty/Fusion , NAJnowszych FUSION/FIESTA (radio jak w FOCUS II) - też zatwierdzamy 5.
    Podobnie w najnowszych i starszych MONDEO, Focusach I i II, C-MAXach, Pumach, Transitach oraz nowszych Galaxy z radiami 2 DIN.
    Tak samo zatwierdzamy 5 jest też np. w 6-płytowych starszych i nowszych radyjkach (czyli 6006 oraz najnowsze SONY/FORD z czarną świecącą płytą czołową)

Pozdrawiam
    commor
  • Poziom 10  
    Wpisałem kod i pojawiło się WAIT i odliczanie 30 minut, o co chodzi :?:
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    czekaj 30 minut i wpisz...poprawny cod
    albo bez nerw ten który masz.
    pozdr.
    commor
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Moim zdaniem masz zły kod, spróbuj jeszcze raz a jak nie pomoże to więcej nie kombinuj, jak zablokujesz bardziej to u fachowca zapłacisz drożej.

SławeK
  • Poziom 10  
    Odłączenie akumulatora coś da :?:
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    od nowa pokaże WAIT 30 min.
    i zabawa od nowa..
    A skąd masz ten kod?
    Masz nalepkę FORD Keycode Security w książce
    z modelem (bodaj) FD 4500, numerem seryjnym i codem ?
  • Poziom 10  
    Nie, podał ten kod poprzedni właściciel, podał mi ten kod po sprzedaży więc nie miał powodów do kłamania, ale troche dziwne żeby kod był 0000 :(
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    No tak... 0000 to raczej mało prawdopodobne i po tym WAIT 30... już wiemy, że jest inny...
    Przerobiłem radyjek fordoskich kilkadziesiąt ale takiego codu nie miałem...
    pozdr.
    commor
  • Poziom 10  
    Ile może kosztować zrobienie tego :?:
    I gdzie to można zrobić w Poznaniu :?:
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    odpowiedź masz na poczcie PW...

ale może masz kontakt z poprzednim właścicielem...
    po co narażać się na koszty.
    Powiedz mu, ze Ci mylnie podał cyferki i 0000 nie rusza...niech i jemu będzie troszkę głupio...
    W 99% jest to nalepka wklejona w książkę radiową, która jest w "papierach" tj. w tej teczce samochodowej.

pozdr.
    commor
  • Poziom 10  
    Tej książki nie ma niestety...