Swoją drogą ten amplituner jest z takich odporniejszych. Kumpel katował go przez pół roku 4Ohm (bo dla niego głośnik to głośnik i sie pierdołami nie przejmuje

) i nic. Zakatował tylko gwizdki, niby 150W ale takie za 5zł więc nic dziwnego.
Sam przy tym amplitunerze kilka razy zrobiłem zwarcie + od głośników do obudowy i nic mu sie nie stało. Ale nawiasem mówiąc ma on 2x10W i 8Ohm i tyle powinno ohm powinno się do niego podłączać.
A tak przy okazji jak interpretować zapis na kolumnach 4/8 Ohm bo też sie z tym spotkałem . To w końcu 4 czy 8, czy może jest jakiś przełącznik tam jest, a może to tak na prawde 6 Ohm ?