#1 2617999 12 Maj 2006 13:26 bop bop Poziom 11 Posty: 21 Autor tematu Post #1 2617999 12 Maj 2006 13:26 Jak mozna napelnic naboj w tej drukarce? Czy trzeba naboj rozbierac czy wstrzykiwac mozna?Jesli wystarczy wstrzykiwac to jak to zrobic???
#2 2618030 12 Maj 2006 13:38 silverpen silverpen Poziom 17 Posty: 148 Pomógł: 24 Ocena: 6 Pomocny post? (0) Post #2 2618030 12 Maj 2006 13:38 Chyba trochę nie ten dział.... Tu masz instrukcję.
#3 2618080 12 Maj 2006 14:01 hefid hefid Spoczywaj w Pokoju Posty: 15878 Pomógł: 546 Ocena: 6165 Pomocny post? (0) Post #3 2618080 12 Maj 2006 14:01 Post był raportowany. Przeniosłem z: Komputery Hardware
#4 2618181 12 Maj 2006 14:41 M rio M rio Poziom 12 Posty: 69 Pomógł: 2 Ocena: 2 Pomocny post? (0) Post #4 2618181 12 Maj 2006 14:41 W większości kardridży wystarczy delikatnie odkleić odp. naklejkę i wstrzyknąć tusz. Na naklejce są namalowane kropki odpowiedniego koloru. Jak ja uzupełniałem kardridż w mojej drukarce to początkowo trochę plamił ale, później mu przeszło.