Czy ktoś ma pomysł na zabezpieczenie układu elektrycznego (elektronicznego) przed złym podłączeniem (zamianom) przewodu fazowego L i neutralnego N. Wiem, że niektóre układy są na taką zamianę wrażliwe - i ulegają uszkodzeniu (zniszczeniu).
Chciałbym, żeby taki układ był jak najprostszy.
Chciałbym, żeby taki układ był jak najprostszy.