Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic GD67- sieć odrzuca połączenie???

16 Maj 2006 12:57 1062 9
  • Poziom 10  
    Jak w temacie, problem pojawił się po zdjęciu simlicka z tego telefonu. Telefon nie ma simlocka, ale każda sieć w jakiej się zaloguje, przy próbie połączenia- sieć odrzuca połaczenie?
    Po włożeniu karty sim na ekranie pojawia się nazwa operatora, ale przy próbie połączenia z tym telefonem "abonent niedostępny"! Telefon sfleshowałem od nowa ale problem pozostał. Co może być tego przyczyną???? Telefon nie jest kradziny, posiada wszystkie papiery.
  • Poziom 10  
    gdeco napisał:
    Imei w telefonie poprawny?

Imei w telefonie zgadza się z tym na karcie gwarancyjnej i obudowie telefonu. Nie wiem co mu może dolegać???
  • Poziom 25  
    a co sie dzieje jak probujesz zadzwonic z tego telefonu? jaki jest komunikat?
  • Spec od GSM
    zacznij od sprawdzenia acu a potem ew.PA z tym że pytanie ...jak było przed zdjęciem blokady? tylko na pewno a nie że klijent tak mówił..
  • Poziom 10  
    Cytat:
    a co sie dzieje jak probujesz zadzwonic z tego telefonu? jaki jest komunikat?

A więc telefon niby normalnie jest zalogowany do sieci, zasięg na ekranie jest i nie znika. Przy połączeniu telefon na początku łączy a po chwili wywala komunikat na ekran: "ROZMOWA ODRZUCONA"
    Cytat:
    zacznij od sprawdzenia acu a potem ew.PA z tym że pytanie ...jak było przed zdjęciem blokady? tylko na pewno a nie że klijent tak mówił..

Akumulator wydaje się być wpełni sprawny-ładuje się normalnie, trzyma długo, telefon się nie wyłącza. Telefon do komisu został zaniesiony wpełni sprawny z założoną i działającą kartą sim! Gdy kolega zorientował się że z fonem jest coś nie tak wrócił się do nibyserwisanta, ale ten już mu nie umiał pomóc.:|
  • Poziom 10  
    Pozwole sobie odswieżyć temat. Może ktoś jednak może coś doradzić?:?:
  • Spec od GSM
    jeszcze raz podpowiadam ..sprawdz na 100% dobrym acu (pewne ,czyste styki) bo chodzi tu o wydajność prądową a nie ile trzyma,czy się ładuje itd.Zaraz na drugim miejscu PA z tym że: jakie dokładnie masz objawy,czy fon odpowiada jakiś,krótki czas czy od razu jak zacznie pracować TX to przerywa...
  • Poziom 25  
    podejrzewam, ze masz tylko wlaczone ukrywanie nr w menu tego telefonu, sprobuj poszukac czegos takiego w ustawieniach...
  • Poziom 10  
    No niestety poddałem się i fonik oddałem koledze. :| Liczyłem że wymiana oprogramowania coś da, ale niestety to nie pomogło. Nie jestem serwisantem i nie mam dostępu do części zamiennych. Cała naprawa mogła by być nie opłacalna. Tak więc dziękuje kolegą @djn, @ftb, @gdeco za pomoc w temacie- WILKIE DZIĘKI!:|