#1 2634443 17 Maj 2006 13:35 BigMen BigMen Poziom 11 Posty: 13 Ocena: 2 Autor tematu Post #1 2634443 17 Maj 2006 13:35 Magnetowid jest martwy.Po rozkreceniu okazało się że jest padnięty bezpiecznik oraz Strd1816.Po wymianie części na nowe pali te same elementy.Proszę o pomoc.
#2 2634520 17 Maj 2006 14:00 Mariusz Ch. Mariusz Ch. VIP Zasłużony dla elektroda Posty: 6181 Pomógł: 866 Ocena: 461 Pomocny post? (0) Post #2 2634520 17 Maj 2006 14:00 WITAM. Wymień kondensatory : C 1109,1114. Dodatkowo sprawdź diody:D 1107,1104,1103,1105 i 1106. Pzdr.
#3 2637322 18 Maj 2006 10:34 dyduś dyduś Poziom 20 Posty: 376 Pomógł: 13 Ocena: 11 Pomocny post? (0) Post #3 2637322 18 Maj 2006 10:34 nie ma kołaczy bez pracy, sto % zasilacz/ układ gretza/
#4 2639706 18 Maj 2006 22:24 xavery xavery Poziom 18 Posty: 228 Pomógł: 17 Ocena: 6 Pomocny post? (+1) Post #4 2639706 18 Maj 2006 22:24 wymien 1uF/400V w przetwornicy i po bulu.bardzo czesta przyczyna umarlego panasonica.powodzenia.
#5 2908349 12 Sie 2006 12:34 BigMen BigMen Poziom 11 Posty: 13 Ocena: 2 Autor tematu Pomocny post? (+2) Post #5 2908349 12 Sie 2006 12:34 Witam Wymieniłem elektrolityw zasilaczu 680µF 20V,1µF 400V oraz 82µF 400V i magnetowid ruszył.Wszystkim serdecznie dziekuję i zamukam temat.