Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Jak zdj望 simlocka z motoroli V3?

18 Maj 2006 23:43 9930 28
  • Poziom 25  
    Witam, w jaki sposob zdjac simlock w v3 ??
  • Poziom 28  
    a dysponujesz jakim klipem lub innym sprz皻em do tego?
  • Poziom 34  
    jakby mia to by pewnie nie pyta. pewnie nast瘼ny amator for free
  • Poziom 25  
    W nokiach nie bylo z tym problemu to i tutaj myslalem ze wystarczyloby podlaczenie chociazby kabelka i programu jakiegos co zrobi to za mnie :)
  • Poziom 27  
    postiga napisa:
    W nokiach nie bylo z tym problemu to i tutaj myslalem ze wystarczyloby podlaczenie chociazby kabelka i programu jakiegos co zrobi to za mnie :)

Kolega nie z tego dzia逝 widz :)
  • Poziom 25  
    No ja jestem z akustyki :)
  • Poziom 21  
    Eeee to z gitar tu wiele nie zdzia豉sz <lol>. Udaj si do serwisu i zrobi Ci to za 30-40z i bedzie spokoj.
  • Admin grupy GSM
    Programik za free nazywa si Flash beckup2.5 i potzrebny jest kabelek na usb. Wersje ze starszym botem zrobi nim, tylko pamietaj, 瞠 zawsze jest taka opcja w darm闚kach 瞠 usuwanie locka mo瞠 si nie uda i wtedy masz martwy telefon i koszt naprawy jest kilkakrotnie wiekszy. Wi璚 przemy郵 to zanim pod陰czysz fona pod kompa i klikniesz unlock.
    pozdr
  • Poziom 25  
    djmolo napisa:
    Eeee to z gitar tu wiele nie zdzia豉sz <lol>

Masz najmniej trafne skojazenie z akustyka ;)- o gitarach tam "nie piszemy" :)

Z tego co mowicie to macie racje, lepiej niech w komisie zedra ze mnie kase niz ma mi telefon pasc przez "nie umiejetnie" poslugiwanie sie
    programem.

W v5 dziala taka sama zasada ??
  • Poziom 34  
    wszystkie nowe V lepiej da do serwisu. Zdzieraj. 妃ieszny jestes
  • Spec od GSM
    v5 dziala taka sama zasada

a taki telefon wogole jest?? moze ci chodzi o "r"

pozdro
  • Poziom 25  
    Nie mam pojecia, kuzynka sie mnie pytala czy bym mogl zdjac jej simlock'a z v5, (chyba tak mowila, nie pamietam, na imprezie to bylo :) ) Wiem ze taka jest cieniutka, nieskladana. W kazdym badz razie nie ma to znaczenia juz, bo zdejmowania sie nie podejmuje.

Dzieki za informacje wszystkim

Temat uwazam za zamkniety :D

Dodano po 2 [minuty]:

no placic 30-40 ziko za zdjecia simlocka, jak mozna to zrobic samemu. To tak samo jak kupic wzmacniacz za 150 zlotych, jak mozna go zrobic samemu za 30 :P

Nie wiem ile teraz placic trzeba za zdjecia simlocka ale w moich okolicach to potrafia wziasc 50 zl za zdjecie go z Noki- takze mi revolt do smiechu nie jest, a kto tu jest smieszny........ bez komentarza, POZDRO
  • Poziom 34  
    ju by這 tu kilku takich co wyzywali od 寮zierc闚 ludzi kt鏎zy tak zarabiaj na 篡cie. TY jeste 鄉ieszny i uwierz mi wi瘯szo嗆 tego forum tak stwierdzi. R鏏 sam jak uwa瘸sz OK. tylko nie pisz 瞠 zdzieramy z ludzi pieni康ze bo wku&$#^ mnie a nie豉two o to
  • Poziom 21  
    postiga kup sobie Smart-Clipa i sobie 軼i庵niesz simlocka za darmo :D
  • Poziom 25  
    No wybacz, zdjecie simlocka za chociazby te 50 ziko z nokii, gdzie wiaze to sie tylko i WYLACZNIE z wpisaniem kodu...... to lekka przesada jak dla mnie. Wiadomo ze sprawa ma sie innaczej kiedy to juz w innych modelach telefonow trzeba zrobic to za pomoca 'kabelka' ale wplacic za to tyle kasy, dla osoby ktora zrobi to w pare sekund (przewaznie) to nadal "przesada". Takie jest moje zdanie bo licze sie z kazdym groszem, sa jednak ludzie co by zaplacili za to i 100 zl... a nawet i wiecej jakby "serwisant" zobaczyl ze moze ZEDRZEC i wiecej.

No coz zyjemy w takich to wlasnie czasach gdzie kazdy stara sie wykorzystac kazdego (nie mowie tu juz tylko o zdejmowaniu simloack'a, rzecz jasna ;) )

I wlasnie to Mnie wku$@#^ revolt. ahh...:/
  • Spec od GSM
    wez pod uwage to ze jak bysmy brali po 10 zl to np na victora musialbym zrobic 200lockow zeby sprzet mi sie zwrocil, a wiesz nie jestem sam w miescie tazke uwazam ze wcale nie zdzieramy
    pozdrawiam
  • Admin grupy GSM
    @ postiga za du穎 by t逝maczy, aby zrozumia, 瞠 sciagni璚ie locka to nie jest tylko wpisanie kodu jak Ci si wydaje. Czasy lock闚 kodem odchodz do lamusa i aby teraz utrzyma komis trzeba na bie膨co kupowa nowe spzety.
    djmolo dobrze napisa kup sobie smart clipa lub victora (1000/1400z) i sam 軼i庵niesz jak dobrze p鎩dzie bo nawet maj帷 sprzet nic on sam nie zrobi bez naszej wiedzy, maj帷 wiedz i sprz皻 do ko鎍a nigdy nie wiemy czy operacja z usuwaniem simlocka b璠zie udana bo zawsze mo瞠 wyskoczy zonk. Par dni temu przysz豉 klientka z LG C3310 powiedzia貫m jej za usuni璚ie locka 30z. kr璚i豉 nosem 瞠 du穎 ale si zdecydowa豉. Podpio貫m telefon da貫m unlock i fon jest trup (robi貫m ju takich modeli du穎 i zawsze by這 OK) I j nie obchodzi teraz, 瞠 ja musz odkupi jej nowy telefon za 350z. bo ona 軼i庵a豉 tylko locka za 25z.
    W ka盥ej bran篡 jest ci篹ko i nie my郵, 瞠 na komisach dorabiamy si willi pod Toruniem i maybaha na parkingu [ pozdr. dla ojca dyrektora ;) ]

pozdr
  • Spec od GSM
    postiga napisa:
    No wybacz, zdjecie simlocka za chociazby te 50 ziko z nokii, gdzie wiaze to sie tylko i WYLACZNIE z wpisaniem kodu...... to lekka przesada jak dla mnie. Wiadomo ze sprawa ma sie innaczej kiedy to juz w innych modelach telefonow trzeba zrobic to za pomoca 'kabelka' ale wplacic za to tyle kasy, dla osoby ktora zrobi to w pare sekund (przewaznie) to nadal "przesada". Takie jest moje zdanie bo licze sie z kazdym groszem, sa jednak ludzie co by zaplacili za to i 100 zl... a nawet i wiecej jakby "serwisant" zobaczyl ze moze ZEDRZEC i wiecej.

No coz zyjemy w takich to wlasnie czasach gdzie kazdy stara sie wykorzystac kazdego (nie mowie tu juz tylko o zdejmowaniu simloack'a, rzecz jasna ;) )

I wlasnie to Mnie wku$@#^ revolt. ahh...:/

Zrob Obywatelu Sobie Dobrze Sam.
    Mysle ze ten Twoj wzmacniacz w chinach wiezien polityczny w pierdlu zrobi jeszcze taniej, i co z tego. Tu sa polskie realia, w moim przypadku przy 150 pln za m2 punktu. A sa jeszcze drozsze punkty, moj nie jest z tych najdrozszych. Musze brac minimum 50 pln za v3, zeby wyjsc na swoje, a Ty jak Ci nie pasuje to zciagaj sobie blokady z v3 swoim wzmacniaczem za 30 pln. Ja biore pieniazki za wiedze, bo sprzet juz sie zwrocil, i musze zarobic na chleb. Wiez mi lub nie, kokosow nie mam. I nie wyjezdzaj mi z kalkulatorem do nokii, bo nawet nie wiem juz jak one wygladaja, bo kazdy taki "akustyk" od siedmiu bolesci przychodzi z nokia z zablokowanym licznikiem bledow, poprzez te kalkulatory, nie wiem moze czasem zamiennie "uzywacie" tych z kiosku ruchu na dwie baterjie AA.....
    Wszystko praktycznie robie sprzetowo w serwisie, njawet kalkulator jak mam to nie za free, np. martech..... tylko za 1800 pln.

Wiec nie graj wiecej wasc na swoim wzmacniaczu , wstydu oszczedz.

:D:D:D
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    No ......... @tino jestem w totalnym przedwekendowym szoku:D:D:D trafi貫e w sedno problemu :D ( zapomnia貫 doda o 郵璚zeniu w sieci czasem do 2 - 3 w nocy ,zeby rozgry潭 solucj na jakiego nietypowego dziada) .
    Ale z tym Toruniem i maybachem to ca豉 beczka :D:D:D
  • Poziom 25  
    Wiedzialem ze sie duzo osob zbulwersuje :D:D...lol. Widze ze jestem "sam" to watq ciagnac dalej nie bede.

Sylwek,Stoklosy,tino, tonk ---->wiecie co ?, macie 100% racje w kazdym waszym slowie !! !! !!

pozdrawiam GORACO i SERDECZNIE

propo maybaha................AMEN ;)
  • Poziom 34  
    m闚i貫m Ci 瞠 tak bedzie. r鏏 sobie czym chcesz sim-locki ale nie nazywaj ludzi zdziercami bo wo豉j 40 z za co na co potrzeba sprz皻u za 1500 z i kilku lat praktyki. oczywi軼ie mo瞠my robi za darmo. w czynie spo貫cznym. PANOWIE! od dzisiaj wszystkim akustykom robimy za free!! nie wiem jak mogli鄉y to robi za pieni康ze! wstyd mi!
  • Poziom 25  
    nie ma to jak ironnia :D

Nie znam realiow telefoni komorkowej, ale w elektronice (akustyce)........ a zreszta :)

Pozdrawiam
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    P.S ja tez siedze troche w elektronice-akustyce kolejne "niezap豉cone" dokonania.
    Profesjonalne nag這郾ienie samochodu ko這 10tys. z. ( nie licze zarwanych nocy w gara簑) na chwile obecn ..... problem sprzeda za .... 1/3 ceny:cry:
    ehhhh zycie do d... jest , ale mamy wekenda i odbije to sobie ... dzisiaj troszke a..... a jutro poprawi.
    A'propos taty dyrektora AMEN .
    Co do motoroli daj zarobi kt鏎emu z moich koleg闚.
    pozdrawiam
  • Poziom 34  
    ciesz sie 瞠 zrozumia貫 sw鎩 grzech synu. krocz od teraz prosta i jasna 軼ie磬 do serwisu :P powt鏎z jeszcze raz: nie mam nic przeciwko samodzielnym rob鏒kom (umiesz - r鏏), ale 寮ziercami nie pozwol nazywa nasz wielk 鈍i皻 rodzin serwisant闚 GSM. pomy郵 o mechanikach samochodowych- przy nich jeste鄉y b這gos豉wieni

Dodano po 1 [minuty]:

ale 寮ziercami ich nie nazw, bo wychodz z za這瞠nia 瞠 robisz za ile chcesz, nikt klient闚 nie zmusza do korzystania z twoich us逝g.

PS. jak kogo sta na V3 to nie powiesz 瞠 na simlocka nie sta
  • GSM Product Supporter
    W sumie powinno by AMEN ;) ale dodaj jeszcze dla "postiga" 瞠 ciekawe jakby prz璠 gdyby sklep z wzmacniaczami w豉snej produkcji otworzy na kt鏎ych by zarabia po 10z i wtedy by dowiedzia si dlaczego taki wzmacniacz kosztuje w sklepie 150z a nie 30 i dlaczego simlock jest taki drogi ;)
  • Poziom 21  
    Heh podobny przyk豉d jak podje盥za kole do mojego kolegi na firme samochodem wartym 70ty z i co tam chce kombinowa przy komputerze w samochodzie. M鎩 znajomy m闚i mu 瞠 samo wej軼ie do auta , podpi璚ie laptopa i zczytanie danych kosztuje 150z w tym aucie a reszta to ju szczeg馧owy cennik. W豉軼iciel auta m闚i 瞠 za drogo i ma kogo kt mu zrobi taniej.

Za dwa tygodnie to samo auto przyjecha這 nalawecie bo jaki domowy amator co tam narobi 瞠 auto ju nie odpali這 a klient tym razem zostawi oko這 2 ty z.

Przyk豉d 豉dny i bardzo na miejscu. My郵e ze temat mo積a zamkn望. Bo Tino2003 da na wszystko namiary.

Pozdarwiam
  • GSM Product Supporter
    A kalkulatory to w tepych umyslach klientow ktorzy przypadkiem w necie do noki kalkulator znajda robia takie siano w tym ich prostolinijnym mysleniu ze zaczynaja sie czuc "serwisantami" potrafiacymi sciagac simlocki i zawsze sa najmadrzejsi i maja racje.

Przyklad dzisiaj : Przychodzi facet i sie kloci ze z alkatela VLE5 sa na necie kalkulatorki i ze wszystko mozna nimi sciagac, stronka to www.programosy.pl ;] tam z noki sciagnal simlocka i do wszystkiego sa kalkulatory i sie zastanawia teraz nad tym aby swoj komis gdzie bedzie simlocki sciagal otworzyc, bo tam sa kalkulatory absolutnie do wszystkiego, pomimo 10minutowego tlumaczenia co i jak to i tak On uwazal ze jakis niedoswiadoczyny jestem skoro nie wiem o kalkulatorkach :D i ze On tak ma "opanowany internet" ze wszystko znajdzie :D probujac udowodnic swoja racje nawet C65 wyjal z kieszeni i powiedzial ze z niego tez tam da sie sciagnac na programosy.pl :D Juz mi sie nie chcialo z nim klocic i nic dla niego tlumaczyc... ;) I juz takich przypadkow mialem mnostwo.

Ludzie po co my na Martechy wydajemy po 1,5k ! :D Specjalisci maja przeciez od tego kalkulatorki (z kiosku na AA) ;)
  • Poziom 22  
    wydalem na ca造 sprzet serwisowy oko這 8tys z a teraz mam robic locki za freee? ha ha ha ha ha ha ha tyle sie wypowiem:D
  • Poziom 23  
    a ja biore za simlocka np. z L6 - 80z ;)
    I co powiecie, 瞠 寮zieram ? hehe

AndRe