Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAGEM X-1-2 trio NIE MOŻNA WYKONAC POŁĄCZENIA

marokie 19 Maj 2006 11:34 1110 5
  • #1 19 Maj 2006 11:34
    marokie
    Poziom 14  

Witam!

Mam nowego sagema z tak taka w pakiecie, niestety na dowolnej karcie (simlocka juz sciagnalem) nie mozna wykonac polaczenia. Nie mozna sie rowniez dodzwonic na ten telefon, jest niedosteopny. zasieg lapie normalnie i wszystko jest ok poza tym wykonywaniem polaczen. W ustawieniach odkrylem ze jest uruchomiona usluga blokowania rozmow wychodzacych i przychodzacych ale zeby ja anulowac potrezbne jest 4-cyfrowe haslo. 0000 i 1234 nie dziala. Po probie pojawia sie napis ODMOWA. sprawdzone na roznych kartach.

Mam nowego fona i jest bezuzyteczny. Moze flash pomoze ale nie wiem czy jest polak do tego.

Czy ktos zna moze kody do sagemow, a moze inne rozwiazanie tego problemu?

MAROCCO GSM

Zmień temat--> Regulamin
    <bony78>

• #2 19 Maj 2006 11:40
    tino2003
    Admin grupy GSM

Jezeli krzyczy o kod to poprostu podpiąć pod sprzęt i odczytać ten kod sws sag w ostatnim update ma opcję odczytu kodu zabezpieczającego bez rozbierania fona. Więc podejdź z nim do serwisu, bo domowymi sposobami nie odczytasz tego kodu.
    pozdr

• #3 19 Maj 2006 13:54
    marokie
    Poziom 14  

Jesli chodzi o domowe sposoby to dawno o takich zapomnialem bo prowadze serwis telefonow :)

mam scdr2 i reset user lock umozliwia przywrocenie kodu do 0000 ale tego juz probowalem i to samo...

• #4 19 Maj 2006 14:11
    tino2003
    Admin grupy GSM

Dziwny przypadek, a sprawdzałeś imei tego fona może jest przez przypadek zablokowany, wklep do 3310 i zobaczysz czy jest OK.
    Flasha do tego jak narazie nic nie wgrywa :(
    pozdr

• #5 19 Maj 2006 14:37
    leon.euro
    Spec od GSM

blokada to jest - odmowa w tych oznacza zablokowany przez salon przerabiałem juz to kiedys...

pozdrawiam leon.

• Pomocny post
    #6 20 Maj 2006 13:52
    djn
    Poziom 25  

na 100% masz wlaczony w tym telefonie"Tryb anonimowy", czyli menu//uslugi polaczen/wyswietl numery/tryb anonimowy...
    wylacz i wszystko bedzie ok:)
    ostatnio niektore nowe sagemy taktaka tak maja fabrycznie zaznaczone, fajnie bo sie dodatkowo zarabia jak ludzie kupuja zestawy nie ode mnie i przychodza odblokowac:)

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson